Костадин Ангелов: И Асен Василев, и Кирил Петков за ГЕРБ са персона нон грата
И, и за са личност нон грата ”. Това сподели в предаването " Офанзива " по Нова Нюз депутатът от и някогашен министър на опазването на здравето.
„ Ще гласуваме срещу кабинета – ние сме поредни в тази позиция ”, сподели той и подсети, че ГЕРБ са внесли вота на съмнение. „ В тези месеци, в които те ръководят, слушаме единствено неистини ”, добави Ангелов. Сред тези, които уточни, е отстъпката от 25 ст. на литър гориво при зареждане на бензиностанция. „ Днес си заредих колата, няма такова нещо ”. Като си изискал отстъпката, не знаели защо става въпрос ”.
На въпрос каква оценка дават на държавното управление на той отговори, че я дават жителите и уточни последните социологически изследвания: „ Техният аероплан лети надолу без да има водач в самолета. Сменят си водачите непрекъснато ”.
Ангелов удостовери, че в случай че мандатът бъде връчен на, са разискали той да бъде върнат незабавно и че най-хубавото за момента е да се отиде на избори. Депутатът посочи още, че влизаме в сериозен свръхдефицит и в серпантина от инфлация.
Той разяснява като сгрешена и процедурата по изпъждане на съветските дипломати. " Това към този момент е реалност. Този факт е държанието на една страна. Ние не можем да накараме България да застане на колене, тъй като някоя друга страна - в тази ситуация Руската федерация - казава: " Променете си решението ". Това е нашето решение. То може да е неверно. България е суверенна страна и ние би трябвало да запазим лицето на България неопетнено ".
Според него би трябвало да създадем по този начин, че България да излезе от " този скандал " с естествени отношение с Руската федерация: " Ние сме избрали нашата страна в тази война. Ние сме на страната на Украйна. Но в тази обстановка ние би трябвало да мислим за годините напред пред нашата страна, за българите, които живеят там ".
По инспекциите на здравното министерство и регистрираните просрочени отговорности в някои лечебни заведения Ангелов, който е някогашен министър на опазването на здравето, разяснява: „ Всеки, който е направил нарушаване, би трябвало да носи отговорност за дейностите си, в случай че ги е направил. Но методът, по който това беше направено, мирише и има доста огромен политически привкус ”. " Не е почтено да се калят най-хубавите лекари на България ", безапелационен бе той във връзка с проф. Генчо Начев.
" Предстои нова Коронавирус вълна. Не сме подготвени ", бе сбитият коментар на депутата от и за обстановката с ковид.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




